ÜRÜNLERİMİZ & HİZMETLERİMİZ
Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin 95 ve 97  ile 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi 


Akaryakıt katkıları endüstrisinde dünyanın en önemli firmalarından biri olan Afton Chemical’la ortaklığımız çerçevesinde Petrol Ofisi için özel olarak son akaryakıt teknolojisiyle geliştirilen Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ürünleri, İngiltere’de bulunan Bağımsız Tickford Powertrain Test Merkezi’nde ve Afton’un İngiltere ve Amerika’da bulunan test merkezlerinde test edilmiştir.

Yüksek Afton teknolojisi kullanılarak geliştirilen Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ürünleri, özel ve etkin patentli formülü sayesinde, DIG (direkt püskürtmeli benzin) motorlarda da enjektör ve süpablarda üstün temizlik sağlayarak yakıt sisteminde ve motorda tortu oluşumunu önler.


Motorlardaki sürtünme, özellikle silindir yüzeyinde hareket eden piston ve segmanlarda yakıt tüketimini arttırarak gücü düşürür. Sürtünme önleyici katkı metal yüzeylere yapışarak bir tabaka oluşturur ve bu sayede metal-metal temasını azaltarak sürtünmeyi azaltmış olur. Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ürünlerinin formülündeki etken maddeler ve sürtünme önleyici katkısı sayesinde yüzeyler arasındaki teması azaltarak, sürtünme kayıplarını ve aşınmayı en aza indirir ve bu sayede yakıt ekonomisi ve uzun motor ömrü elde edilmesini sağlar. 

 

Yeni Nesil V/Max EuroDizel  - Yeni ProDizel

Petrol Ofisi olarak sektöre yenilikçi yaklaşımımız ve Türkiye için en gelişmiş akaryakıtları müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak sunma isteğimizin bir parçası olarak akaryakıt katkılarında 1 numaralı firma olan Afton Chemical ile Ar-Ge ortaklığı yapmaktayız. 

Bu ortak çalışma neticesinde dünya çapında ispatlanmış, akaryakıtta son teknoloji ile Petrol Ofisi`ne özel olarak geliştirilen dizel yakıtları, saha, motor ve şasi dinamometre testleri ile büyük otomotiv firmaları, bağımsız test merkezleri ve bağımsız teknolojik araştırma kurumları ile birlikte test edilip onaylanmıştır.

 

 Po/Gaz Otogaz

Petrol Ofisi olarak LPG dağıtıcı lisansımızı 2006 yılında aldık. 2007´de ise ikinci LPG Dolum tesisini devreye aldık ve Türkiye genelinde ulusal otogaz dağıtıcısı olarak, PO/gaz markasını yarattık ve otogaz sektöründeki faaliyetlerimizi hızlandırdık. 2013 Ekim ayı itibariyle 1.485 istasyonumuz ile %15,8´lik pazar payımız bulunmaktadır. PO/gaz Türkiyenin en yaygın otogaz markasıdır.

Otogaz yatırımlarımızın önemli bir bölümünü bitirdik. LPG Depolama, ithalat ve Dağıtım için İzmir/Aliağa’da ve Kocaeli/Yarımca’da toplam 50.000 m3’lük iki adet terminalimiz kullanıma açıldı. Bayi sayımızı artırmaya, geniş satış ve hizmet ağımızın ikmal ve lojistik optimizasyonunu sağlamaya yönelik yoğun iş planımız doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz. Geniş araç filomuz araçların her an izlenmesini sağlayan uydu takip sistemi ve kütle ölçerli sayaçlarla donatılmıştır. Ayrıca yerinde faturalamaya da olanak veren sistemimiz ile, sektördeki en gelişmiş ve teknolojik ekipmanlara sahibiz. 

Pazar hedeflerimizi sürekli büyüterek ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye odaklanıyoruz. LPG pazarının her alanında lider ve örnek firma olmak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor, Petrol Ofisi olarak satış, teknik ve lojistik altyapımızı yasal ve teknik kurallar ile SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) standartlarına göre geliştiriyoruz. 

Ekonomik, çevreci ve güvenli bir ürünümüz olan LPG propan, bütan ve türevlerinden oluşan gazların standartlar çerçevesinde belli oranlardaki karışımı olan otogazdır.

Müşterilerimizin güvenliği ve emniyeti için ürünlerimizin TS EN589 standartlarına, ikmal alınan istasyonlarda kurulu LPG sistemlerimizin ise minimum TS 11939, TS 1446, TS 1449 gibi standartlara uygun olmasına azami düzeyde özen göstermekteyiz.. Ayrıca, fosil yakıtlar içindeki en çevreci yakıt olan otogazın daha düşük gaz emisyonları bulunmaktadır. Böylelikle araçlarda otogaz kullanımı ile sera etkisi minimum seviyeye indirilmektedir. 

 

Maxima ve Maximus Madeni Yağları


Türkiye madeni yağ pazarının lideri Petrol Ofisi, madeni yağ ve gres üretimini Derince – İzmit' te bulunan yılda toplam 140.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. 

Yurt geneline dağılmış Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, maxima ve MAXIMUS yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütör ağından temin edilebilen Petrol Ofisi Madeni Yağları; Petrol Ofisi’nin onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Aynı zamanda doğrudan Petrol Ofisi tarafından da kamu ve özel sektör kuruluşları ile yetkili otomotiv servislerine satılmakta olan Petrol Ofisi Madeni Yağları, Türkiye pazarının yanı sıra başta Azerbaycan, Gürcistan, KKTC, Irak, Bosna, Libya olmak üzere Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’ya ihraç edilmektedir. 

Petrol Ofisi; otomotiv yağları, endüstriyel yağlar, antifrizler, hidrolik fren yağları, gresler ve yağ motorin katkı maddeleri olmak üzere Petrol Ofisi Derince Madeni Yağ Fabrikası’nda ürettiği 330’u aşkın ürün çeşidi ile otomotiv, endüstri ve denizcilik pazarının taleplerini karşılamakta ve onların taleplerini baz alarak ürünlerini sürekli geliştirmektedir. 

Petrol Ofisi Madeni Yağları, sahip olduğu Uluslararası Ürün Onayları ve yüksek hizmet standardıyla tüm müşterilerine (Fabrikalar, OEM`ler (Original Equipment Manufacturers – Orijinal Ekipman Üreticileri), tarım, maden, ulaşım) hizmet vermektedir. 

Petrol Ofisi’nin 2007 yılında Derince’de faaliyete geçen 1.200 m2 kapalı alana kurulu Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi gerek Türkiye’de, gerekse coğrafyada yer alan en gelişmiş araştırma ve geliştirme laboratuvarına sahip bulunmaktadır. Petrol Ofisi Derince Teknoloji Merkezi (POTEM) ile son teknolojiler günü gününe takip edilmekte; gelişen motor teknolojisi ve araç üreticilerinin talepleri doğrultusunda, pazarda ön plana çıkan yüksek teknolojili ürünlerin geliştirme ve üretim çalışmalarını gerçekleştirilmektedir. 


AktifPoint Fatura Ödeme ve Daha Fazlası

Müşterilerin hayatlarının kolaylaşmasını ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayan Aktif POint, başta anlaşmalı kurumların elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, mobil operatör faturalarını ödeme, GSM TL yükleme, sigorta başvurusu, şehir içi ulaşım kartı dolumu olmak üzere pek çok hizmeti sunuyor.

Aktif POint  hizmet köşesini kullanan Petrol Ofisi müşterileri işlemlerini kendileri veya market satış görevlisi desteği ile gerçekleştirebiliyor. Özel bir hizmet olan Aktif POint’i  kullanan müşteriler hem hayatlarını kolaylaştırmış hem de zaman tasarrufu sağlamış oluyor.Positive Card

 

Petrol Ofisi, tüketicileri kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türkiye genelinde yaygın 2.270 noktada buluştururken, aynı zamanda yaygın sadakat programı Positive Card ile de hayatlarını kolaylaştırıyor.

Müşteri memnuniyetine odaklı ve yüksek teknoloji alt yapılı Positive Card uygulamasıyla akaryakıt veya PO/gaz alan müşteriler, alışveriş karşılığında puan kazanıyor, biriken puanlarıyla hediye akaryakıt veya PO/gaz alabiliyorlar.

Ayrıca Petrol Ofisi müşterileri Positive Card’ı anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla eşleştirerek, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabiliyorlar.

      * Yakıtınızı Positive Card'la alın.

      * Puanlarınızı biriktirin.

      * Hediye akaryakıt ya da Po/gaz kazanın!

 

POCELL

“Enerjiyi Teknoloji ile Birleştiren, Az Yakan Çok Kazandıran İlk ve Tek Hat”

Türkiye’nin lider yakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, “anında yakıt indirimi kazandıran ve cazip fiyatlarla tüm iletişim ihtiyaçlarınıza cevap veren”POCELL markasını yarattı.

Petrol Ofisi’nin yeniliklerle dolu markası POCELL, hepimizin en büyük harcama kalemlerinden ulaşım ve iletişim masraflarını göz önünde bulundurarak ve ihtiyaçlarınızı gözeterek tasarlandı. POCELL, Petrol Ofisi’nde anında yakıt indirimi sunan ve cazip fiyatlarla iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan benzersiz bir cep telefonu hizmetidir. Cep telefonu hattınızı POCELL’e taşırsanız beraberinde alacağınız POCELL Positive Card’ınız ile Petrol Ofisi’nden yakıtınızı indirimli alırsınız. Hem de sınırlı bir süre değil, bir kereye mahsus değil, sürekli olarak!

Faturalı ve faturasız abonelik türleri, birbirinden cazip kampanya ve paketleri ile avantajlarla dolu POCELL’e geçmek için POCELL anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına uğramanız yeterli.


Superwash

 

Superwash'ta kullanılan Tünel Tipi Yıkama Makine Modeli 21. Yüzyıl teknolojisiyle üretilmiş yeni versiyon bir makinedir. Program özellikleri bakımından esnek ve seri yıkama yapmaktadır. Opsiyonel parçaları sayesinde çok yönlü yıkama özelliklerine sahiptir. Üstün temizlik, çiziksiz yıkama ve mükemmel parlaklık sağlar. 

Tünel Tipi makinede konveyör zincir palet sistemi sayesinde araç hareketli makine sabittir.Araç güvenliği ön planda tutulmuştur, son derece güvenli bir makinedir.

Her hangi bir kişinin çalışırken makine içerisine girmesi durumunda makine emniyet sistemi devreye girer ve makine tamamen durur.  Makine üzerinde bulunan araç yönlendirici platform sayesinde araç makineye çapraz bile girse araç yönlendirici platformu sayesinde düzeltilerek düzgün girmesi sağlanır. Donmaya karşı manuel su boşaltma sistemi vardır. Kurutma sistemi araç yüzey profil takipli olup emniyet switch ile araç üzerinde hiçbir şekilde hasar vermeyecek durumda üretilmektedir. Ayrıca üst kurutucu yatak içerisinde çalışmakta ve hareketini “TRIGER” kayış vasıtasıyla sağlamaktadır. Kesinlikle kopma ve düşme söz konusu değildir. Kopma durumunda bile araç üzerine düşme yapmaz. Yataklardaki emniyet kilitleri sayesinde araç üzerine düşmesi engellenmiştir.Aynı şekilde, yatay fırça hareket sistemi yine “TRIGER” kayışlıdır ve ağırlık kontrollü değil amper-güç kontrollüdür (fırçaların aracın gövdesine sürtünme sırasındaki baskıyı dijital olarak ayarlamasına yarar). Aynı kurutmada olduğu gibi yatay fırça bir yatak kanal içerisinde çalışmakta ve kayış kopması durumunda fırçanın düşmesi engellenmiştir.

 

Jetwash

İstasyonumuzda ücretsiz Jetwash  (tazyikli su ile) dış yıkama , 2 TL ile de Jetwash ( tazyikli ve köpüklü su ile) dış yıkama yapılmaktadır.

 
    PETROL FİYATLARI
K.Benzin 95 - V/Max  
 
K.Benzin 97 - V/Max   
 
V/Max EuroDizel 10   
 
Yeni Prodizel 10   
 
Tüm liste için tıklayınız  


     DÖVİZ KURLARI
 
  ALIŞ SATIŞ
€ 
 

İ.B.B. Trafik Kontrol Merkezi