HAKKIMIZDA
NS Akaryakıt İşletmeciliği 2014 yılnda doğru ve dürüstlük politikasını ilke edinerek yoluna başlamıştır. İşletme olarak hedef politikası yeni ve köklü firmaları bünyesine dahil ederek yönetim ve işletmecilik politikalarını üstlenmektir. Söz konusu bu yapılandırma uzun dönemde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amaçlı kurulmuştur.

Firmamız kurulduğundan bu yana Petrol Ofisi Tavukçuyolu İşletmeciliğini gerçekleştirmektedir. Uzmanlık isteyen çalışmalar için özveri ve günümüz teknolojisi takip edilerek mükemmel bir alt yapı oluşturulmuş ve bu sistemle iş ortaklarımıza güven esaslı hizmet sunulmuştur.

Çözüm ortaklarımıza son teknoloji, duyarlılık ve güven odaklı hizmet anlayışını sunuyoruz. %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle size özgü, işletme odaklı bir çözümümüz olduğunu sunmak için, sizleri Tavukçuyolu tesislerimize bekliyoruz.

Vizyon;
NS Akaryakıt İşletmeciliği; ekip çalışması, sosyal sorumluluk ve gelişen teknolojiyi takip halinde olup, mevcut hizmet sektöründe çözüm isteyen sektör yandaşlarını ismi duyulur bir hale getirip, kar marjı konusunda istedikleri konuma getirmeyi vizyon edinmiştir.

Misyon;
Akaryakıt sektöründe, daha ülkemizde "İşletmeci konumunda olan çok az sayıda firma bulunmaktadır. Bizimle büyümeyi hedefleyen işletmeci dostlarımıza doğruluk ilkesi gereğince sistemin ve teknolojinin tüm yenilikleri ile cevap vererek, bu yolda onları farklı sektörlerde bile yan yana getirebilerek büyümeyi hedefliyoruz.


    PETROL FİYATLARI
K.Benzin 95 - V/Max  
 
K.Benzin 97 - V/Max   
 
V/Max EuroDizel 10   
 
Yeni Prodizel 10   
 
Tüm liste için tıklayınız  


     DÖVİZ KURLARI
 
  ALIŞ SATIŞ
€ 
 

İ.B.B. Trafik Kontrol Merkezi